loader image

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, aracın boyasında, zaman içinde oluşabilecek zararları engelleyip yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz eder. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, oksitlenmesini, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Seramik kaplamanın gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde araç yüzeyi uzun yıllar, dökülmez, sararmaz, çatlamaz ve soyulmaz. Seramik kaplamadaki anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı lekelerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar. Bu sayede daha uzun yıllar kalıcı bir korumaya olanak sağlar.

CAR MEKAN’da Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

Kullanılmış araçlarda, uygulama öncesi kil ile yüzey temizliği, pasta, cila ve hare yapılarak araç yüzeyi hazırlanır. Sonra, CAR MEKAN Profesyonel ekibi tarafından herhangi bir alan boş kalmayacak şekilde seramik kaplama uygulanır.

Seramik kaplamaların dayanıklılık süresi ne kadardır ?

Uzman kadromuzla uygulamış olduğumuz standart seramik kaplama işlemine boyanın solmasına, sararmasına ve çatlamasına karşı 2 yıl garanti veriyoruz. Titanyum Seramik Kaplama işlemine distribütör sertifikalı şekilde 3 yıl garanti veriyoruz.

Seramik Kaplamanın sağladığı faydalar nelerdir ?

Hidrofobik (Su itme özelliği)
Seramik kaplamanın en önemli özelliklerinden biri, suyun geri tepmesini sağlayan hidrofobik yapısıdır. Bir araca seramik kaplama uygulanması durumunda, yüzeyde su damlacıkları tutunamayacak ve aşağı kayacaktır. Bu, çamurun ve kirecin aracınızın boyasına daha az zarar vereceği anlamına gelir.
Her çeşit leke kolay çıkar
Seramik boya kaplaması, aracınızın yüzeyini korumak için pasta cila ve boya koruma işleminden çok daha fazlasını verir. Yağmur ve su damlacıkları yüzeyde birikmez. Yüzeydeki yağ, kir, reçine, zift gibi lekeler kolaylıkla temizlenir.
UV Hasar / Oksitlenme / Pastan Koruma
Bir araç genellikle güneşe maruz kalırsa, boyası oksitlenmeye başlar ve bu da matlaşan ve soluk boyaya neden olur. Seramik kaplama tabakası aracın boyasını güneşin ultraviyole ışınlarından korur, böylece oksitlenme miktarını azaltır. Seramik kaplama uygulaması yaptırmadan önce; araç üzerindeki küçük ölçekli göçük, çizik ve tampon tamiri gibi hasarların onarılması uygulamanın daha etkili sonuçlar vermesini sağlar. Bu işlemler CAR MEKAN Mini Onarım hizmetleri kapsamında yapılabilir.

Seramik Kaplama hizmeti için online randevunuzu hemen oluşturun.
STEK VE LLUMAR YETKİLİ BAYİSİ
Hemen Ara