loader image

Folyo Kaplama

Aracınızın dış yüzeyi, kullandığınız her gün çeşitli faktörlerden dolayı az ya da çok zarar görüyor. Güneşten gelen zararlı ışınların, toz ve kirlerin en çok etki ettiği dış yüzeyi korumak için son yıllarda birçok yöntem geliştirilmiştir.

Araç folyo kaplama uygulaması aracın dış yüzeyini güneşten gelen zararlı ışınlardan korur ve bu sayede aracın orijinal boyasını da korumuş olur. Aynı zamanda aracınız yeni bir araç görüntüsüne kavuşur

Farklı renk alternatifleri olan araç folyo uygulaması uygulandıktan sonra istenildiği zaman rahatça sökülebilir ve söküm esnasında eğer araç daha önce boyanmamış ise herhangi bir zarar vermez. Daha önce boyanmış olan parçalar var ise boyanan parçaların folyo söküldükten sonra kısmi olarak zarar görme durumu göz önünde bulundurulmalıdır.

Folyo kaplama uygulaması, aracın kendi renginde yapılırsa herhangi bir işlem gerektirmemektedir. Eğer aracın kendi renginden farklı bir renkte ve farklı görsellerle yapılırsa mutlaka ruhsata işletilmelidir. Bunun için aracınızın folyo kaplama işlemi sonrasında muayeneye gitmesi gerekir.

Folyo kaplama hizmeti için online randevunuzu hemen oluşturun.
STEK VE LLUMAR YETKİLİ BAYİSİ
Hemen Ara