loader image

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon

Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, aracınızın tüm iç aksamlarının detaylı bir şekilde temizlendikten sonra sterilize edilme işlemidir.

CAR MEKAN’da Detaylı İç Temizlik Nasıl Yapılır?

Aracın iç döşemeleri, koltuk döşemeleri, hava kanalları, tavan, ön panel, göstergeler, direksiyon, torpido, vites, ayna, kapı kolları, kapı araları, stepne, bagaj başta olmak üzere en az 52 noktanın detaylı temizliği özel temizleyiciler kullanılarak yapılmaktadır. (*Deri koltuklar için deri bakımı yapılmaktadır ) 

Her gün klimada biriken tozlar, aracın içerisine kıyafet ve ayakkabılar ile getirilen kir ve bakteriler şoför ve yolcuların soluduğu havaya karışır. Özellikle evcil hayvanı olan kişiler için araç içerisindeki hijyene özen göstermek önemlidir. Astımı ve kronik hastalığı olan kişilerin sağlığı açısından da sıklıkla detaylı araç temizliği yaptırmak önemlidir.

Araç klimaları zamanla toz ve bakterileri hapsederek sağlığı olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle detaylı iç temizlik dışında da sıklıkla klima ve bakteri temizliği yaptırmak araç içerisindeki herkesin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu hizmet içinde ayrıca CAR MEKAN’ dan randevu alabilirsiniz.

CAR MEKAN’da Araç içi Sterilizasyon nasıl yapılır?

Bakanlık tarafından onaylı dezenfektan ile aracın iç döşemeleri, koltuk döşemeleri, hava kanalları, tavan, ön panel, göstergeler, direksiyon, torpido, vites, ayna, kapı kolları, kapı araları, , bagaj başta olmak üzere aracınızın en az 52 noktasına hava tabancalarıyla püskürtme işlemi sağlanır. Bu sayede aracınızın iç kısmında dezenfekte edilmeyen tek bir noktanın kalmaması amaçlanır. Araç içi sterilizasyon işlemini Detaylı İç Temizlik sonrası uygulanması daha etkili sonuçlar verecektir. Bazı işletmelerde etkisi uzun süren sterilizasyon işlemleri uygulanıyor. Bunlar tamamen sağlık açısından zararlıdır. Çünkü kimyasal bir maddenin araçta uzun süre barınıyor olması sağlığı olumsuz etkiler. Dezenfeksiyondaki amaç; mevcutta olan bakteri ve virüsleri o an öldürmektir.

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon hizmeti için online randevunuzu hemen oluşturun.
STEK VE LLUMAR YETKİLİ BAYİSİ
Hemen Ara