loader image

Check-Up

Check up hizmetleri kapsamında detaylı olarak yapılmakta olan test ve kontroller şunlardır;

Motor Kontrolü

Motor yağı seviyesi kontrolü, Motor soğutma sıvısı seviyesi ve yoğunluğu kontrolü, Fren hidroliği seviyesi ve kalitesi tespiti, Hidrolik direksiyon yağ seviyesi, Antifriz yoğunluğu tespiti, Yardımcı kayış, gergi ve avare kasnak kontrolü sağlanması, Hava ve polen filtresi kontrolünün sağlanması, Sızdırmazlık (su ve yağ kaçağı) kontrolü, Egzoz Kontrolü

Elektrik Fonksiyonları Kontrolü

Uyarı ve arıza kodu okuma fonksiyonunun çalışır durumda olup olmadığı kontrol edilir. Araç bilgi ekranı kontrolleri sağlanır. Far – Park –  Sinyal – Plaka – Sis – Araç içi aydınlatma ampulleri kontrolleri sırasıyla yapılır.

Klima sistemi kontrolleri ve performans testi sağlanır. Akü Kontrolleri sağlanır. Cam yıkama ve sileceklerin kontrolü sağlanır.

Güç Aktarma Grubu Kontrolü

Ön arka fren diski balataların çalışıp çalışmadığı kontrol edilerek fren hortumları ve bağlantıları incelenir.

El freni ayarı yapılır süspansiyon kontrolü sağlanır. Ön ve arka amortisörler aks ve aks körükleri tam detaylı incelemeye tabi tutulur. Rot başı rot kolu rotil kontrollü sağdan direksiyon ve salıncak bağlantısı kontrolden geçirilir burçlar ve takozlar incelenir.

Lastik Ve Jant Kontrolü

Diş derinliği ve lastik havasının kontrolü sağlanır ayarı yapılır. Düzensiz aşınma tespiti yapılır. Lastik ve jantlar ıh hasar durumu incelenerek lastikler ve kapakları kontrol edilir tekerlek bijon kontrolü sağlanır. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Check-up hizmeti için online randevunuzu hemen oluşturun.
STEK VE LLUMAR YETKİLİ BAYİSİ
Hemen Ara