loader image

Cam Filmi

CAR MEKAN’da müşterilerin tercihine göre LLumar ve Solar Master marka cam filmi uygulaması yapılır.

LLumar Cam Filmi

LLumar cam filmi araç içinin çok ısınmasını engelleyerek daha konforlu bir sürüş sunar. LLumar cam filminin yüzey sıcaklığını büyük ölçüde düşüre bildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Güneşin zararlı ve tehlikeli UV ışınlarının neredeyse tamamını engellemeye yardımcı olan cam filmi cildinizin zarar görmesini önler ve aracınızın iç donanımını renk solmasına ve çatlamaya karşı korur, ayrıca göz kamaştıran parlak ışığı önler. Bu sayede sürüş güvenliğinizi arttırmış olur.

Yolcularınıza ve eşyalarınıza gereken gizliliği sağlayan, açıktan koyuya çeşitli renk ve ton seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aracınız, LLumar ile daha güvenli, daha serin ve daha konforlu olur

Solar Master Cam Filmi

Solarmaster oto cam filmi güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği için, araç içinde geçirilen süre ile doğru orantılı bir şekilde arttığı kanıtlanan cilt kanserine karşı 250 UVF koruma faktörlü güneş kremi etkisiyle sizi ve sevdiklerinizi korur.

Güneşin UV ışınlarının, aracın iç döşemesini bozmasını ve solmasını engeller.

Güneşten gelen ısıyı koyuluk derecesine göre %35-63 oranında kestiğinden, yazın hem daha konforlu bir sürüş sağlar hem de klima sistemi daha az çalışacağı için yakıt ekonomisine katkıda bulunur.

Cam filmi; bir kaza anında kırılan camların parçalarını bir bütün olarak tuttuğundan, bunların uçuşarak şoför ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller.

Neden Cam Filmi yaptırmalıyız?

Gün içerisinde seyir halindeyken güneşin zararlı ışınlarından etkilenme oranı çok yüksektir. Araç cam filmi sürücülerin sağlığını koruması açısından önemlidir. Oto cam filmi ile sürücü ve yolcular güneşin zararlı UV ışınlarından korunur.

Araç cam filminin en önemli özelliklerinden biri sürücüleri güneşin zararlı UV ışınlarından korumasının yanında araç içinde seyir halindeyken güvenliği de sağlamasıdır. Cam filmi uygulaması aracın camlarının direncini arttırır. Böylece seyir halindeki aracın dış etmenlerden önemli ölçüde korunmasını sağlar. Oto cam filmi aracın camında meydana gelebilecek çizilme ve kırılma oranını düşürür. Cam filmi sayesinde araç camı direnci arttığı için sürücülerin rahat ve güvenli bir yolculuk geçirmeleri sağlanır. Aynı zamanda güneş ışınlarını büyük oranda engellediği için Koltuk döşemelerindeki renklerin solmasınında önüne geçer.

Cam Filmi hizmeti için online randevunuzu hemen oluşturun.
STEK VE LLUMAR YETKİLİ BAYİSİ
Hemen Ara